Zabijáci přehled

Zabijáci
https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/175707/zabijaci-175707.gif 4 87 87

Charlie Parker série

Ve svém románu Zabijáci, plném neotřelých a nečekaných zvratů, líčí John Connolly dramatické a dobrodružné osudy Louise a Angela, nerozlučné dvojice, kterou mimo jiné spojuje profesionální zločin. Tentokrát se však tito dávní přátelé soukromého detektiva Charlieho Parkera stanou z lovců nečekaně sami pronásledovanou kořistí. V touze naplnit dávnou pomstu se sami dostanou do smrtelné pasti. Kdo ale ve skutečnosti stojí v pozadí honby na Louise a Angela, kteří už zatoužili skončit s kariérou profesionálních zabijáků? A přijde jim tentokrát na pomoc Charlie Parker, jemuž Louis s Angelem sami nejednou pomohli z úzkých, a hlavně – přijde včas?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , BB art

The Reapers

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zabijáci. Přihlašte se a napište ho.

Witchann
30.05.2022 5 z 5

Knižní sérii Charlie Parker zbožňuju i díky tomuhle extrémně povedenému "párečku zločinců". Napadá mne teď jen jedno vhodné přirovnání - při čtení jsem chrochtala blahem.

Niu
15.05.2022 5 z 5

Pro mne to byl re-reading. Poprvé jsem četla někdy před šesti sedmi lety a tehdy si pamatuju, jak jsem se smála u dialogů mezi Angelem a Louisem. Tentokrát, když jsem začala číst knihy v sérii přesně po sobě, to mělo trochu jiný punc. Většinu knihy se řeší Louisova minulost, která byla zmíněna již v předchozích dílech, ale tady je to zcela zaměřeno na tuto "komicko-elegantní" dvojku. Ono je tam těch dvojek víc a musím říct, že všechny sympatické. A i když je to série o Charliem Parkerovi, tak tentokrát mi ten jeho odstup přišel celkem vhod. Oblíbila jsem si Willieho a Arna s jejich humorem.

alibaba72
17.10.2021 4 z 5

Trochu mě nebavil začátek knihy, pomalé tempo, nemohl jsem se začíst, ale nakonec se to rozjelo a druhá půlka knihy je svižná, napínavá a závěr je skvělý.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zabijáci v seznamech

v dalších seznamech1x