Charlie, po čertech milý andílek přehled

Charlie, po čertech milý andílek
https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397160/bmid_charlie-po-certech-mily-andilek-HhV-397160.gif 4 8 8

Soužití blondýny se psem je samo o sobě zajímavé. Jedná-li se ale o psa, který váží tři kila a doma je šéf, rozhodně není o zábavu nouze. Kniha popisuje první dva roky Charlieho života. Blondýna mezitím zestárla o 10 let a zchudla o pár set tisíc. Charlie se těší pevnému zdraví a stále má dobrou náladu. Blondýna má zlomený palec na noze a troje antidepresiva. Mnoho lidí se domnívá, že nejde o normálního psa, ale zhmotnění samotného ďábla, který má vykonat pomstu za všechny hříchy, spáchané blondýnou za několik minulých století.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Charlie, po čertech milý andílek. Přihlašte se a napište ho.

Reny1310
09.02.2019 5 z 5

Tato kniha má jedinou chybu -je příliš tenká, málo stránek .Moc jsem se nasmála, máme doma také maltézáka a tak moc dobře vím o čem píšete. Knihu četla moje maminka a pozdě v noci mi volala, že se směje až jí tečou slzy. Příště prosím at vaše kniha má nejmíň 400 stránek. Příjemné odpočinkové čtení. Děkuji

Jessica007
23.12.2018 5 z 5

Výborná kniha. Moc se mi líbila, hodně jsem se při čtení nasmála. A zvedla mi náladu - opravdu relax před Vánocemi. Knížku moc doporučuji všem majitelům pejsků i těm, kteří pejska nemají a určitě všem, co se rádi zasmějí. Vlastně ji doporučuji každému. Bravurně napsaná prvotina. Přečtěte si..

yvka6817
14.12.2018 5 z 5

Po čertech dobrá kniha doufám že bude pokračování už se těším až na mě opět všichni budou koukat jak na blázna že u čtení knihy dostávám záchvat smíchu děkuji za úžasný relax před vánocemi

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Charlie, po čertech milý andílek v seznamech

psi ženy chov zvířat v zajetí

Mia Papoušková
česká, 1983