Chladnokrevně přehled

Chladnokrevně
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/534262/bmid_chladnokrevne-65f1f8eb11103.jpg 4 2737 2737

Chladné londýnské ráno. Velký kufr, který vyplavila Temže. Detektiv šéfinspektor Erika Fosterová a její kolegyně Mossová už tuší, že je uvnitř nečeká příjemné překvapení Ale na to, co doopravdy najdou uvnitř, když se jim zrezivělý kufr podaří na několikátý pokus otevřít, nemůže být nikdo nikdy připraven Byť to není poprvé, co detektiv šéfinspektor Erika Fosterová čelí brutální vraždě, kufr s rozřezaným tělem mladého muže vyplavený na břeh Temže ji šokuje. O dva týdny dříve bylo navíc nalezeno v podobném kufru tělo mladé ženy. Je to jen náhoda, nebo se Erika a její tým budou muset znovu postavit sériovému vrahovi? Co obě oběti spojuje? A co další případy, které se sice staly v jiném okresu a za jiných okolností? Mohou se i u nich najít nějaké styčné body s případem těl v kufrech? Zločin si navíc, jak známo, nevybírá dovolenou a Erika se zaplete do paralelního případu.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: audiokniha , Grada

Cold Blood, 2017

Interpreti: Martin Stránský

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Chladnokrevně. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (635)

Tamal
17.09.2024 5 z 5

Právě jsem dočetla další krimi tohoto autora. Tak tento příběh mě fakt dostal. Velmi drsný, strhující. Nejhorší je, že umím mít velmi sugestivní představy a děsí mě, že takový vrazi nejsou jen fikce. A že se jinak asi normální děvče nechalo strhnout je pro mě dost nepochopitelné. I když submisivní osoby to asi takhle prostě mají. V závěru si polepšila, citovost přeci jen zvítězila. Líbila se mi i rovina pokleslého feťáckého policisty. Ukázka toho, jak i člověka na straně zákona drogy můžou dostat na druhou stranu. A to, že jsme zároveň byli s vrahem byla fajn změna, pěkně se to postupně poskládalo. Skvělý, doporučuji. A teď už si opravdu dám od Roberta pauzu :-)
Jó a ta Erika se mi zdá nějaká celá jiná:-).

adela2230
09.09.2024 4 z 5

Kniha se dobře čte, bylo dobré, že se zlepšilo chování Eriky. To že pachatel byl znám není úplně špatné, spíš mi vadilo opětovné zaměření na někoho od policie.

hey123
21.08.2024 5 z 5

(SPOILER) kniha se mi opět četla krásně, ale konec hlavních padouchů na pár stránkách mě opět zamrzel. Nápad na téma celé knihy byl super. A že do toho byl zapleten zase někdo z policejního sboru, to se mi také líbilo.

50 nejčtenějších knih minulého roku (2019)

27.02.2020

10 nejprodávanějších eknih (leden)

04.02.2019

10 právě čtených knih podle uživatelů (leden)

15.01.2019

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Kniha Chladnokrevně v seznamech

v Právě čtených37x