Kočka, která pohnula horou přehled

Kočka, která pohnula horou
https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/2479/bmid_kocka-ktera-pohnula-horou-661f6706c0d46.png 5 52 52

Kočičí krimi série

Konečně! Jim Qwilleran, žurnalista veterán a společník originálního vyšetřovacího týmu, jehož vůdčí osobností je siamský kocour Koko podporovaný svou družkou Yum Yum, se stal definitivně pánem mnohamilionového dědictví. Pět let žil na konci světa, splnil podmínku uvedenou v závěti a je tedy volný. Kam se teď přestěhuje? Do hor, kde lišky dávají dobrou noc a kde mu jedinými civilizovanými společníky budou jeho kočky. Brzy ale zjistí, že zálesáci nejsou z jiného světa a najdou se mezi nimi i bezohlední spekulanti s pozemky. V zájmu zisku necouvnou ani před vraždou. Obětní beránek se vždycky najde, ale je tu někdo, koho nepřelstí: Koko umí nastražit past...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Dobrodružné
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

The Cat Who Moved a Mountain, 1992

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kočka, která pohnula horou. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (7)

Booky84
31.05.2024 5 z 5

Opět skvělá kočičí jízda. Koko je prostě třída. Yum Yum mi bylo líto, že trpí stresem. Vražda vyřešena, nevinný člověk zachráněn. Poučení na závěr, že s přírodou si nemá člověk zahrávat.

Česneksmedem
14.06.2021 5 z 5

Tento díl se mi moc líbil. Koko byl opět ve výtečné formě a Jim Qwilleran díky němu vyřešil vraždu a zachránil nevinného. Knihu doporučuji!

Nifredil
27.07.2019 4 z 5

Milé přesunutí koček i Qwilla do jiného místa. Úžasně živá atmosféra a spousta rázovitých postaviček. Užila jsem si to, bylo to milé a pohodové čtení. Na detektivku až neskutečná pohoda, napětí jen kapka, ideální na prázdniny. V rámci celé kočičí série spíš průměr, ocenila jsem změnu prostředí a to, jak je vylíčeno.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kočka, která pohnula horou v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech3x