Co když zůstaneme přehled

Co když zůstaneme
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/497086/bmid_co-kdyz-zustaneme-AmA-497086.jpeg 4 239 239

Co když... série

Amber Gillsová na studium sice zvysoka kašle, ale po vyhazovu z torontské architektury se její nevázaný život obrací vzhůru nohama. Nejlepší kamarádka Laurie Cavelleové odchází na nátlak veleúspěšných rodičů studovat do rodného Vancouveru. Jedinou útěchou v nepřátelském prostředí je jí zprvu jen blízkost Laurie a znovuobjevená vášeň pro krasobruslení. Dívka bojuje nejen s pedantským otcem, který ji svými penězi a postavením na fakultě drží v šachu, ale také s ambiciózními spolužáky. Mezi nimi vyniká především Lauriin spolubydlící, pohledný snaživec Emmett Sorichetti, s nímž Amber kvůli náročnému projektu uzavírá výhodnou dohodu. Emmett se postupně stává víc než jen spojencem z nutnosti a odhaluje jí své pečlivě střežené soukromí. Také Amber odkládá svoji přezíravou masku a zjišťuje, že předsudky se nevyplácejí a nezávazný vztah s medikem Colem jí pomalu přestává stačit. Dokáže se Amber vymanit z role zpovykané drsňačky a překonat letité trauma, kvůli němuž zanevřela na vážné vztahy?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Red

What if We Stay , 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Co když zůstaneme. Přihlašte se a napište ho.

klarinka9974
16.06.2024 5 z 5

Druhý díl se mi líbil víc než první. Od začátku mě bavila drzá Amber s jistotou a odhodláním, kdy za vším je ale menší tajemství, které je odhaleno ke konci knihy. Emmett byl fajn už v předchozím díle. Silná postava, stydlivá ale milá. A rozhodně má taky co skrývat. Menší zápletka dodala celému příběhu na čtivosti. Konec byl dojemný a krásný, tak jak to autorka umí. Třetí díl už na mě čeká.

hnilda3
13.06.2024 4 z 5

Bavila mě mnohem víc než první díl, i když byly velmi podobné.

petulkapeta
27.04.2024 5 z 5

,,Ty jsi pro mě domovem Amber."
Amber byla divočák,dokud nepotkala Emmeta. Emmet byl sice takový zaražený,milý kluk,kterému občas trvá než mu něco dojde..ale jinak prostě zlatíčko,skvělý kluk pro Amber.

Láska a jiná slova, Smějící se bestie a dalších 60 knižních novinek (17. týden)

24.04.2022

Kniha Co když zůstaneme v seznamech

v Právě čtených8x
v dalších seznamech2x