Conan: Páni severu přehled

Conan: Páni severu
https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/253729/bmid_conan-conan-pani-severu-Ell-253729.jpg 3 15 15

Po vítězství nad mágem Jaganathem a Vaniřany se Conan rozhodne strávit zimu u svých aesirských přátel. Ani zde se však klidu nedočká, neboť cosi hrůzného začne zabíjet vesničany. Cimmeřanovi tak nezbývá, než se s družinou odvážných mužů vydat na sever za neblahým tajemstvím, po obrovské vlčí stopě...!

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Conan: Páni severu. Přihlašte se a napište ho.

Gordonlord
27.05.2021 1 z 5

Jedná se v podstatě o přímočarou vyvražďovačku. Conan a jeho družina putují severskou, zamrzlou zemí a jsou pronásledováni tajemnou postavou, známou jako "Lovčí". Cestou zažívají dobrodružné souboje a překonávají nástrahy, přičemž jsou jen loutkami ve hře čarodějů.

Nic víc v tom není, jde to celou dobu takhle rovně dopředu, bez překvapení, bez vzruchu a docela bez zájmu. A stejně tak to i celé skončí, velmi rychle useknuté na několika málo stánkách.

Conan je zde jen vedlejší postava, moc se neprojevuje a celkově z knihy vůbec nemám pocit, že by měla do Conanova universa patřit. Ta atmosféra a styl příběhu je kompletně jinde.

Hlavní postavy jsou vesničané, putující s Conanem, jejichž osud a poslání jsem moc nepochopil, ale na tom stejně vůbec nezáleží, protože žádnou důležitou roli nesehrají.

Vyloženě marná kniha to nebyla, jen prostě nezajímavá, rovně přímočará a navíc nudná a bez Conanovské atmosféry.

lampernaqui
13.01.2021 3 z 5

Moje první kniha od paní Kuglerové a musím říct, že se mi její styl hodně líbil. Byl čtivý a k barbarovi krásně seděl. Příběh klasický a tentokrát z mrazivějších koutů, který obsahuje všechny potřebné ingredience. Tohle se mi četlo samo.

Alixon
06.02.2020 3 z 5

Conan je moje guilty pleasure a často dokáže mile překvapit. Skvělá jednohubka, když si potřebuji odpočinout od dlouhých ság. Páni severu jsou poměrně nenáročné čtení.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Conan: Páni severu v seznamech