Čtvrtý protokol přehled

Čtvrtý protokol https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/14468/bmid_ctvrty-protokol-8A8-14468.jpg 4 323 323

Čtvrtý protokol je tajný dodatek k dohodě o nešíření jaderných zbraní podepsaný mezi SSSR, USA a Velkou Británií v červenci 1968. Přísně utajená skupinka mocných se rozhodne jej porušit. Speciální agent skládá ve Velké Británii kus po kuse atomovou bombu, jejíž výbuch má ovlivnit předvolební kampaň a porušit mocenskou rovnováhu ve světě. John Preston se v souboji s časem snaží hrozící katastrofě zabránit... Činnost tajných služeb a nebezpečné mechanismy nekontrolované moci zasazené do Evropy a Jižní Afriky - to jsou osvědčené prostředky, jimiž Forsyth zaujal již mnoho milovníků špionážních románů.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Knižní klub , Odeon

The Fourth Protocol , 1984

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Čtvrtý protokol. Přihlašte se a napište ho.

Horal123
16.12.2023 5 z 5

Další špionážní klenot z pera mistra tohoto žánru Frederika Forsytha. Poutavý smyšlený příběh, který má vše na co jsme od tohoto autora zvyklí. Napětí, špionáž, studená válka, geopolitika. Osobně bych to kvalitou zařadil hned za Šakala a Boží pěst.

stanislava9718
12.06.2023

Kniha vydána u nás v roce 2009, ale autorem napsána dříve, román se týká bývalého SSSR, některé popisované špionážní akce jsou trochu úsměvné, ale kniha má svou hodnotu.

anonymní.Ilja
08.11.2022 5 z 5

Krásný příběh a druhá nejlepší kniha, kterou jsem od autora zatím četl. Její příběh je zajímavý, napínavý a poutavý. Mohu vřele doporučit.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Čtvrtý protokol v seznamech

v Právě čtených5x