Čtyři dohody – Pracovní kniha přehled

Čtyři dohody – Pracovní kniha
https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/395779/bmid_ctyri-dohody-pracovni-kniha-rpS-395779.jpg 4 55 55

Ve Čtyřech dohodách odhaluje don Miguel Ruiz zdroj špatných životních návyků, které nás připravují o radost a vedou ke zbytečnému utrpení. Čtyři dohody, založené na staré toltécké moudrosti, nabízejí nový přístup k vlastnímu vnitru, abychom dokázali proměnit svůj život v prožitek svobody, opravdového štěstí a lásky. Tato edice ve velmi hezkém grafickém provedení vyšla k patnáctému výročí prvního vydání dnes už světoznámého titulu.... celý text

Duchovní literatura New Age Literatura naučná
Vydáno: , Pragma

The Four Agreement - Companion Book , 1999

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Čtyři dohody – Pracovní kniha. Přihlašte se a napište ho.

Luigi1
07.11.2023 5 z 5

Jsem přesvědčen,že díky 4 dohodám lze svůj život o hodne zlepšit

li-li-nka
07.01.2023 5 z 5

Nejrpv jsem si myslela, ze knizka bude o praci, vztazich na pracovistich a podobne. Az pozdeji me doslo, ze je myslena jako pracovni, jelikoz s ni pracujeme.

Planuji precist do budoucna znova, jeste tento rok, nebo knizku jsem cetla hlavne v autobuse z/do prace. Takze jsem si z ni moc nevypisovala.

Ale ctyri dohody mam napsany na papirku od cetby teto knihy vedle postele. A kdyz me nekdo napise neco zpravou na mobil, s cim ja nesouhlasim, ale vim ze kdyz na to budu reagovat tak to vyvola hadku a nedorozumeni. Tak si vzdy na tyto dohody vzpomenu, nebo se na ne podivam a prectu si je pekne nahlas. Pomaha to!

citronekodvedle
16.04.2022 5 z 5

Praktické knihy jsou prostě nejlepší a tahle je jedna z nejlepších. Může vám změnit život.

Knižní novinky (26.11. - 2.12.)

26.11.2018

Kniha Čtyři dohody – Pracovní kniha v seznamech