Čuk a Huk přehled

Čuk a Huk
https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/251697/mid_cuk-a-huk-251697.jpg 4 191 191

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Čuk a Huk. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (37)

MaxQ
28.06.2024 3 z 5

V první třídě druhá kniha, kterou jsem po Honzíkově cestě přečetl. A potom ještě několikrát. Oživil jsem si teď, když jsem toto veledílo objevil na chalupě. Jako jo, dá se to číst, dětem by se putování dvou dětí do tajgy mohlo líbit, ale určitě jsou už lepší. A kecy o velké bezpečné Moskvě plné hvězd a nádherné zemi jménem Sovětský svaz... to už opravdu ne.

heavy66
01.10.2023 3 z 5

No tak určitě lepší než Pavlík Morozov! Zůstal ve mně jen nezřetelný pocit, milosrdný Alzheimer mě zbavil vzpomínek na detaily tohoto veledíla. Zbyla jen jedna. Na vojně jsem měl dva spolubojovníky, kteří se jmenovali Fuk a Pek. Lampasák, znalý sovětské literatury, jim samozřejmě říkal Čuk a Gek.

Nofar197
24.04.2023

Četla jsem ji v první třídě a dodnes si pamatuju mamcin posmesny komentář k telegramu vyhozenému oknem, a sice že je dost přitažené za vlasy, že měli kluci v ruské zimě okno dokořán.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Čuk a Huk v seznamech

v dalších seznamech3x