Ďáblova lest přehled

Ďáblova lest
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/215576/mid_dablova-lest-215576.jpg 4 243 243

Runa, Šímová a Sumara série

Studentka archeologie jen náhodou unikne podivné smrti a je nalezena v posttraumatickém šoku. Zakrvácený oděv a tajemné magické symboly, které jí kdosi namaloval na tělo krví, nasvědčují, že nepůjde o obvyklý kriminální případ.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ďáblova lest. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (67)

rafan65
29.07.2024 5 z 5

Zaregistroval jsem že jde v televizi opakování stejnojmenného seriálu a docela mě to navnadilo přečíst si tuto knihu. Musím uznat že jsem velmi spokojen,četlo se to pěkně. Schválně jsem se nedíval na poslední díl této televizní mini série, nepamatoval jsem si jak to dopadlo. Takže jsem si to pěkně užil a musím uznat že autor má hodně smysl pro napětí podmalované tajemnem. Jsem rád že jsem se konečně rozhoupal a tuto knihu přečetl, moc pěkné čtení které určitě doporučuji.

janina66
18.12.2023 2 z 5

Já jsem vyslechla audio. Toto téma knihy opravdu nemusím, a tím pádem se mi to ani nelíbilo.
Jen jsem si vzpoměla, že jsem to viděla zfilmované v podání Vojty Dyka s I. Trojanem. I tehdy jsem si na konci řekla, sakra co to bylo?
Jednu * za skvělou načtenou knihu.

baji42
10.09.2023 4 z 5

Celkem napínavý a čtivý příběh, i když je tam na můj vkus trochu moc toho nadreálna.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ďáblova lest v seznamech

v dalších seznamech3x