Další případy Sherlocka Holmese (15 povídek) přehled

Další případy Sherlocka Holmese (15 povídek)
https://www.databazeknih.cz/img/books/82_/82542/bmid_pribehy-sherlocka-holmese-sherlock-holmes-dalsi-pripady.jpg 5 32 32

Druhý svazek případů Sherlocka Holmese přináší následující příběhy: Pes Baskervillský, Studie v šarlatové, Údolí strachu, Podpis čtyř a Vzpomínky na Sherlocka Holmese (série krátkých případů).

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Další případy Sherlocka Holmese (15 povídek). Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (9)

Emik87
24.02.2024 5 z 5

Další skvělý svazek případů velkého detektiva. Čtenář rozhodně nesáhne vedle, když po této knize sáhne.

n.ezn.amy
09.03.2023 5 z 5

Soubor příběhů nejslavnějšího anglického detektiva Sherlocka Holmese a jeho nenahraditelného přítele dr. Watsona. V této knize jsou notoricky známé povídky jako fenomenální Pes Baskervillský nebo Podpis čtyř, ale i některé jeho méně známé povídky, které jsou taktéž skvělé. Je pravda, že toto hodnocení je zkresleno tím, že mám moc rád knihy A.C.Doyla a Sherlocka Holmese obzvláště, ale prostě ve všech těchto povídkách najdete to správné napětí, logické pátrání a hlavně vždy nezapomenutelnou atmosféru vesnických anglických blat či tehdejšího Londýna. Tato kniha je prostě skvělá

85098211
07.03.2023 5 z 5

Jednotlivé případy se Sherlockem Holmesem a doktorem Watsonem, obsažené zde, jsem už četla dříve v jiných, samostatných knihách. Tentokrát jsem si je tedy přečetla znovu a musím přiznat, že jsou stále skvělé a ze svého starosvětského kouzla neztratily vůbec nic ;-). Nebudu doprodobna popisovat, o co v nich jde, jsou totiž notoricky známé - a tak by to bylo jen nošení dříví do lesa :-). Ani nedokážu říct, který případ se mi líbil nejvíc. Setkání se Psem baskervillským je vždycky vítané, protože výborně popsaná atmosféra blat prostě nemá chybu ;-). Ale ani Údolí strachu nebo Podpis čtyř, natož Vzpomínky na Sherlocka Holmese nejsou špatné, to ani zdaleka. Na závěr tedy hodnotím plným počtem, stejně jako u jednotlivých knih. A doporučuji nejen skalním fanouškům Sherlocka Holmese, ke kterým se už dlouhou řadu let počítám ;-), ale samozřejmě i dalším čtenářům...

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Další případy Sherlocka Holmese (15 povídek) v seznamech

v Právě čtených2x