Dcery panství Foxcote přehled

Dcery panství Foxcote
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/529550/bmid_dcery-panstvi-foxcote-65988e2b60fbc.jpg 4 65 65

V tajuplném lese, u zchátralého a dlouhé roky nevyužívaného domu bohaté rodiny Harringtonových, se jednoho dne na pařezu objeví opuštěná novorozená holčička. Rodina se jí ujme, počáteční obavy a nedůvěra rychle mizí a všichni prožívají šťastné dny. Ačkoli členové rodiny truchlí a v domě se během léta snaží vzpamatovat z tragédie, která je postihla, miminko jim přináší naději. Jeho existenci tají před okolím i před úřady a věří, že dokáže napravit jejich pošramocené vztahy. Zdánlivé štěstí však netrvá dlouho. V lese je nalezeno tělo a sny o dokonalé rodině se roztříští jako sklo. Po mnoha letech temná minulost znovu ožívá a je nutné pravdu, tak dlouho úzkostně tajenou mnoha lidmi, střípek po střípku poskládat dohromady.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: ekniha , Vendeta

The Glass House, 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dcery panství Foxcote. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (10)

hana4834
25.07.2024 3 z 5

Nevím co jsem čekala ani nepotěší ani moc nezklame

Szilvia1
10.05.2024 5 z 5

Příběh je zpočátku matoucí(jenom mně) ale i smutný,jak se jedna rodina,která utrpí dost těžkou ránu osudu,chce se udržet spolu ale i když je léto zblíží nakonec se všechno rozpadne v dusledku tragédie,který se vyřeší až na konci příběhu.Je to smutný příběh,který je i napínavý až do poslední stránky,kde se vše vysvětlí.

Nekonečná
23.04.2024 2 z 5

Nemohla jsem se začíst, ale zároveň jsem nemohla tuto knihu odložit jako nedočtenou a vyplatilo se, závěr knihy byl skvělý! Rozuzlení příběhu, který se odehrával ve dvou časových rovinách, jsem vážně nečekala, konec knihy mi vynahradil předcházející těžkopádné čtení. K mým oblíbeným knihám ale rozhodně patřit nebude.

Letní bouřky, Neodolatelná a další knižní novinky (30. týden)

23.07.2023

Kniha Dcery panství Foxcote v seznamech