Případ losangeleské sériové vraždy B. B. přehled

Případ losangeleské sériové vraždy B. B. https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/439595/bmid_death-note-zapisnik-smrti-dalsi-zap-Lpq-439595.jpg 4 57 57

Death Note série

Nejlepší a zároveň nejtajemnější detektiv světa známý jako L se proslavil především v boji se zabijákem Kirou, avšak za svou nedlouhou kariéru zvládl vyřešit i celou řadu dalších zločinů a získat si tak respekt a obdiv veřejnosti. Téměř nikdo však netuší, že se spolu s agentkou FBI Naomi Misorou podílel též na vyšetřování hrůzné sériové vraždy, která počátkem tisíciletí zamotala hlavu celému losangeleskému policejnímu oddělení...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Crew

Rosanzerusu BB Renzoku Satsujin Jiken , 2006

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Případ losangeleské sériové vraždy B. B.. Přihlašte se a napište ho.

Sybelle
29.08.2022 3 z 5

Takové menší seznámení s nejlepším detektivem světa L a trochu i jeho minulostí.
Vyšetřování tohoto případu se odehrává 2 roky před Death note.
Blíže poznáte i agentku FBI Naomi Misoru, která se objeví také v sérii Death note.
Vyprávění se točí hlavně okolo vrahových hádanek a jejich luštění.
Text se čte dobře a než jsem se nedála byla jsem na konci. Tato Light novela je
takový úvod před mangou/anime Death Note. Ale funguje i jako samostatný příběh.

lampernaqui
02.05.2022 2 z 5

Šlo u mně teprve o druhou light novelu (první byly Dny z Tokijského ghůla) a ani teď jsem nedostal dílo, po jehož přečtení bych byl spokojený. Zápisník smrti je skvělá záležitost, takže jakýkoliv návrat do jeho světa vítám... ale asi pouze v komiksové podobě. Text slohově jako od někoho ze základní školy... a zatímco v manze jsem se nad všemi těmi myšlenkovými pochody a vyšetřováním nestačil divit, jak to pěkně zapadalo do sebe, tak tady to snad musel vymýšlet někdo úplně jiný. Kam se hrabe Deaver.

kimberli11
12.04.2021 5 z 5

Opravdu příjemně mě překvapila. Čekala jsem, že se mi bude líbit, Nisio Isin je autorem úžasné anime série, která je moje nejoblíbenější, ale že napíše tak skvělou detektivku. Nevím, jestli jsem jen já tak pitomá, ale tu zápletku jsem skutečně nečekala. Navíc jsem si musela dát jednu s druhou dohromady, abych to ke konci vůbec pochopila, ale moje reakce byla: Wow, just wow. Skutečně jsem z této novely nadšená. Postavy jsou všechny výborné a skvěle se to čte, přečetla jsem ji jedním dechem. Opravdu jsem z ní byla a stále jsem nadšená.

Knižní novinky (38. týden)

13.09.2020

Kniha Případ losangeleské sériové vraždy B. B. v seznamech