Demokracia je principiálny omyl přehled

Demokracia je principiálny omyl
https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/165590/bmid_demokracia-je-principialny-omyl-hPV-165590.jpg 1 4 4

Za dobu fungovania demokratického systému sa začína hromadiť množstvo veľmi vážnych problémov, ktoré produkuje práve uvedený systém. A tento systém nevie riešiť svoje principiálne problémy zo samotnej svojej podstaty. Problémy, ktoré produkuje, nie je schopný riešiť, protože ich vyprodukovali práve zásadné, hlavné, fundamentálne príncipy demokracie. Aby sa tieto hromadiace sa problémy dali riešiť, musí sa k nim pristúpiť na základe iných princípov.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Demokracia je principiálny omyl. Přihlašte se a napište ho.

lenny0753
23.12.2022 odpad!

(SPOILER) Strašný. Knihu jsme chtěla odložit hned po autorově úvodu, ale definitivně jsem jí odložila po té, co autor označil ženy, které nechtějí mít sex kdykoliv si manžel zamane za "tupé krávy s myslením sliepky". Jinak toto "dílo" je změť náhodných emočních myšlenek na různá témata, které autor napsal, když měl náladu a byl "správně nasratý". Z textu je velmi cítit co autora trápí - muž je přece macho, vše by se mu mělo podřizovat a žena je dobrá akorát k plotně a k uspokojení muže. Ráda si poslechnu stranu, s jejíž názory většinově nesouhlasím, ale tohle byly jen depresivní vykřiky jednoho nespokojeného a zamindrákovaného muže.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Demokracia je principiálny omyl v seznamech