Deník ctihodné prostitutky přehled

Deník ctihodné prostitutky https://www.databazeknih.cz/img/books/78_/7872/bmid_denik-ctihodne-prostitutky-HnH-7872.jpg 4 94 94

Odhalte tajemnou minulost ctihodné dámy! Svůj osud líčí Evženie Franku alias Dženy Samara až do svého stáří, jež prožívá jako vážená dáma. Evženie pochází z chudé rodiny z malého ostrůvku na jihu Řecka. Mládí strávila v atypickém prostředí athénské čtvrti Pireas v nevěstincích, hernách a nočních klubech. Díky jejímu deníku nahlédneme do tajů "nejstaršího" řemesla, jehož pravidla se po staletí téměř nezměnila... Nechte se unést silným příběhem ženy, jejíž minulost může být kdykoliv odhalena.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Fragment (ČR)

Dakrya tou Theou , 2007

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Deník ctihodné prostitutky. Přihlašte se a napište ho.

Dalia
26.02.2021 5 z 5

Tato kniha se četla sama. Příběh, který ve čtenáři rezonuje ještě dlouho potom, co jej přečetl. Alespon u mě tomu tak je. Takže s klidným svědomí dávám plný počet hvězd.

Qmisulka
25.01.2021 5 z 5

Pecka, tato knížka mě hodně bavila a utkvěla mě v paměti. Hodně silný příběh.

Nicole_picole
22.01.2021 4 z 5

Zábavné. Začátek smutný, prostředek nejvíce zajímavý a konec nudný ale nakonec velice překvapivý.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Deník ctihodné prostitutky v seznamech

v dalších seznamech2x