Deník farářky přehled

Deník farářky https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/477779/bmid_denik-fararky-wsb-477779.png 4 607 607

O životě někde mezi nebem a zemí. Boží cesty jsou nevyzpytatelné a nekonvenční farářka Martina Viktorie Kopecká o tom ví své. Valnou většinu jejího života se nezdálo, že bude aspirovat na službu v církvi – a přesto je dnes výraznou postavou Církve československé husitské. Jak vypadá život moderní farářky? To se dozvíte v jejích zápiscích, které se odvíjejí v rytmu církevního roku a nabízejí neopakovatelný vhled do zážitků ženy-kněze: od bohoslužeb až po setkání s papežem Františkem.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Deník farářky. Přihlašte se a napište ho.

DominaCZ
18.05.2024 odpad!

Moc to nechápu ten jejich svět...tak chlapi mají celibát a ona si může žít a vrzat se ženskou??? A to jako proč, v čem je jako rozdíl???
nesympoš čůza už od pohledu čili nelíbí

janulka1310
08.05.2024 5 z 5

Kniha mě zaujala nejen svým nápaditým zpracováním a krásnou obálkou, ale i formou jakou je napsaná. Deníkové záznamy jsou doplněny o kázání a niterné myšlenky autorky a to se mi moc líbilo. Samotný obsah mě bavil, poučil a donutil se zamyslet.

Maki229
05.04.2024 5 z 5

Martinu Viktorii Kopeckou mám ráda. Vyzařuje z ní radost a pohoda. Dle mého mínění může oslovit nejen věřící, ale i toho, kdo je ochoten zamyslet se nad životem vůbec - témata k zamyšlení, ale i běžný každodenní cvrkot. Každý si zde může najít myšlenku, poznámku i víru k povzbuzení.
Líbí se mi i formát knihy se zaoblenými rohy.

100 nejčtenějších knih roku 2022

27.12.2022

Knižní novinky (37. týden)

12.09.2021

Kniha Deník farářky v seznamech