Deník jedné mrchy přehled

Deník jedné mrchy
https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/146381/mid_denik-jedne-mrchy-146381.jpg 3 119 119

Maggs je učitelkou dramatické výchovy na renomované dívčí střední škole. Poté co ji opustil přítel, trpí depresemi a Alison, její psychiatrička, jí navrhne, aby si psala deník, což by jí mělo pomoci "přenést se přes destruktivní myšlenkové vzorce a najít si produktivnější způsob života".

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Deník jedné mrchy. Přihlašte se a napište ho.

laura
09.11.2022 3 z 5

Chvílemi vtipné, chvílemi moc ne. Hlavní hrdinka povrchní, zaslepená, sebestředná, pitomá (ale tak nějak mile), zamrzlá někde na prahu puberty, sobecká a tak střelená, že jsem se občas smála i nahlas. Sem tam to ale bylo už přes čáru a tak zatímco první polovina knihy mě bavila hodně, ta druhá už méně.

V podstatě jsem potom už jen čekala, kdy přestřelí, což se i stalo. Tak dlouho se chodí...

Přesto to bylo originální, vtipné, odlehčené (hodně), i k zamyšlení.

Jak moc se člověk může změnit?

Iris30
11.03.2022 4 z 5

Pro mě oddechovka, která se mi líbila, pobavila a u které jsem se i zasmála.

Taralcielle
28.08.2019 3 z 5

Oddechové čtení, které neurazí. Bylo to potrhlé, zvláštní a místy hodně pitomé. Ale celkový příběh se mi docela líbil. Chvíli se smějete a chvíli vám hlavní hrdinka leze neskutečně na nervy!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Deník jedné mrchy v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech4x