O mé rodině a jiné zvířeně přehled

O mé rodině a jiné zvířeně https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/38489/o-me-rodine-a-jine-zvirene-38489.jpg 4 793 793

Dětství na Korfu série

Vzpomínkové vyprávění na pětiletý pobyt na řeckém ostrově Korfu je laskavé a moudré a patří k tomu nejlepšímu, co autor napsal.

Literatura světová Biografie a memoáry Příroda, zvířata
Vydáno: , BB art

My Family and Other Animals , 1956

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize O mé rodině a jiné zvířeně. Přihlašte se a napište ho.

Maki229
07.03.2024 5 z 5

Sympaticky s nadhledem a humorem čtivě popisuje autor zážitky z dětství s maminkou, dvěma bratry a sestrou na ostrově Korfu. Chvílemi děj plyne rychleji a někdy nám zase pěkně popisuje přírodu, zvířata a moře. Obě polohy se mi líbí. Ta s lidmi navíc ukazuje, jak žili místní starousedlíci před 100 lety. Ta se zvířaty zase, co všechno lze doma chovat.
Rozhodně stojí za přečtení a já už se těším na některou z dalších Durrellových knih.

uzivatel35424
19.02.2024 5 z 5

Můj oblíbeny autor, kterého jsem četla jako dospívající. Jeho humor je mi velmi blízký a připomíná mi to naše rodinné příhody. Pohodové čtení třeba na dovolené :-)).

PetK
18.01.2024 3 z 5

Taková skládačka příhod jedné rodiny. Chvíli jsem hledala červenou nit, která by je všechny spojovala, až jsem pochopila, že tam není. Což není výtka, jen konstatování osobní preference. Víc by si tu knížku asi užil někdo, kdo má rád hmyz. :-)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha O mé rodině a jiné zvířeně v seznamech

v Právě čtených14x
v Přečtených1 229x