Diana: Královna srdcí přehled

Diana: Královna srdcí
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/496741/bmid_diana-kralovna-srdci-Atw-496741.png 4 56 56

Londýn, 1978: Sedmnáctiletá Diana Spencerová je pozvána na hru póla. Sama pochází z jednoho z nejprestižnějších šlechtických rodů v zemi a svět, v němž se dnes ocitla, jí není cizí. Naopak, začíná zde flirt s budoucím králem Velké Británie, který navždy změní její život: O necelé tři roky později stojí před 3500 pozvanými hosty v katedrále svatého Pavla a slaví svatbu století. Ale přestože jí každodenní život v královské rodině s přísným protokolem nevyhovuje a Charles její lásku neopětuje, najde si svou vlastní cestu – a svět jí brzy bude ležet u nohou...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Kontrast

Diana: Königin der Herzen , 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Diana: Královna srdcí. Přihlašte se a napište ho.

sweeney
dnes 5 z 5

Smutný příběh Diany vyprávěný od jejích mladých let, přes setkání s Charlesem až po tragický konec. Všichni její nelehký osud tak nějak zhruba známe, nicméně v knize se dočítáme detaily, její niterné pocity, ať už štěstí, nebo bohužel častěji neštěstí. Jako by její duše už od počátku patřila do jiného světa, než do jakého byla uvržena.

Szilvia1
25.05.2024 5 z 5

Knížka je nádherná,ale je to i smutný příběh princezny,která i když už dávno není mezi námi,zustává královnou srdcí.

cleopatra11
07.03.2024 5 z 5

Nádherná kniha. Při čtení mi to v hlavě běželo jako film, kopie Koruny. Velmi jemně a citlivě popsány pocity jak Diany, tak Charlese.

Smrtící volání, Varšavský sirotek a další knižní novinky (14. týden)

02.04.2023

Kniha Diana: Královna srdcí v seznamech