Ledovec přehled

Ledovec
https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/379296/bmid_ledovec-UYi-379296.jpg 4 90 90

Dirk Pitt série

Uvnitř ledovce bude pěkně horko! Během průzkumné mise v severním Atlantiku je objevena jachta, jež je jako bizarní přízrak zalita v obrovské mase ledovcové hory. Vychází najevo, že zmizelá loď s předními vědci na palubě byla na cestě do Bílého domu, kde měla předat zprávu o objevu nedozírné hodnoty. Jak ale Dirk Pitt zjišťuje, veškerá dokumentace na palubě chybí, vrak je do základů vypálený a cestující uhořeli. Celý tým NUMA se pouští do rozsáhlého pátrání, které je přivede na stopu obrovského spiknutí.... celý text

Literatura světová Dobrodružné Thrillery
Vydáno: , CPress

Iceberg , 1975

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ledovec. Přihlašte se a napište ho.

rafan65
24.03.2024 5 z 5

Dobře vymyšlený příběh který čtenáře doslova pohltí. Při čtení jsem měl pocit že Dirt Pitt už nemůže dojít dál, ale jeho schopnosti a nasazení je prostě obrovské. Autor vytvořil postavu která má schopnosti jako dobře namazány stroj a čtenář s ní zažívá neskutečné dobrodružství. Pokud budou další příběhy pokračovat v nastaveném trendu bude to jízda. Milovníkům dobrodružství a napětí určitě doporučuji.

Arev122
25.11.2023 3 z 5

Dobrodružná, akční a napínavá oddechovka, kde je je hlavní hrdina nepřemožitelný a schopný dělat činnosti, které jsou mimo lidské schopnosti.

Luigi1
13.09.2023 4 z 5

Pan Cussler je osobnost která vždy potěší

Knižní novinky (4. - 17. června)

04.06.2018

Kniha Ledovec v seznamech