Dítě na nástupišti přehled

Dítě na nástupišti
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/533330/bmid_dite-na-nastupisti-65e1c50c53fe8.jpg 4 274 274

Praha 1939. Mladá matka Eva má tajemství, které ohrožuje její dcerku Miriam. Ve chvíli, kdy se blíží okupační nacistické síly, pochopí, že musí svou dcerku poslat pryč. Jen tak ji může zachránit. Vše je však v ohrožení, když Eva musí nastoupit do transportu… Dobrovolnice Pamela v Londýně hledá nové domovy pro židovské děti z Evropy. Ve chvíli, kdy její vlastní syn nastupuje k RAF, seznámí se s mladou dívenkou a zjistí, jak snadno se může celý její svět zhroutit... celý text

Literatura světová Historické romány
Vydáno: audiokniha , Témbr

The Child On Platform One: Inspired by the children who escaped the Holocaust, 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dítě na nástupišti. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (79)

Mi-šu-le
02.10.2024 audiokniha 4 z 5

Poslouchala jsem jako audioknihu, kniha byla krásně namluvená. Příběh byl zajímavý, smutný, osudy některých postav tragický. Poslech jsme si užila, ale některé věci mi přišly zbytečně moc vykonstruované. Knihu hodnotím pozitivně 4*.

Aaloha
09.09.2024 3 z 5

Jak už bylo napsáno dříve, až moc ne-uvěřitelných setkání všech postav. Příběh pěkný, ale emoce ve mně moc nevyvolal. Určitě jsem už četla lepší knihy s touto tématikou. A těch nepřesností v ději bylo také pár. Takový průměr.

bookcase
17.08.2024 5 z 5

Posloucháno jako audio - silný příběh.

Knižní novinky (8. týden)

21.02.2021

Knižní novinky (5. týden)

31.01.2021

Eva se na noty vždy dívala jako na lidi.

Kniha Dítě na nástupišti v seznamech

v Právě čtených7x
v dalších seznamech3x