Dívka jménem Sus přehled

Dívka jménem Sus
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/404608/bmid_divka-jmenem-sus-xsH-404608.jpg 3 192 192

Jonas T. Bengtsson přichází s novým románem, ve kterém nám představuje dalšího hrdinu, jenž by se jen stěží vešel do škatulky „obyčejný Dán“. Přesto nepochybujte, že by se takový příběh nemohl odehrát i u nás. Sus je devatenáct let, ale vypadá na dvanáct. Většinu života strávila v drsném prostředí kodaňského ghetta těch nejchudších. Její bratr leží v kómatu v nemocnici. Otec, pro Sus jen brutální opilecké monstrum, sedí ve vězení za vraždu její feťácké matky. Sus drží při životě jediná touha – touha po pomstě…... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: ekniha , Odeon

Sus , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dívka jménem Sus. Přihlašte se a napište ho.

Fiddis
05.04.2024 3 z 5

Už jsem ji chvíli měla v knihovně. Teď jsem vybírala, co nového si přečtu a vybrala si ji. Nečetla jsem anotaci a tak mě celkem nemile překvapilo, jak smutné a negativní to bylo a to od samého začátku. Ale takový je život. Mám štěstí, že se mám tak, jak se mám a že jsem nikdy nemusela prožívat to, co Sus.

Ještě bych chtěla říct, že se mi moc líbilo, jak to bylo psané, že to bylo vyprávěné z pohledu třetí osoby a že tam byly často krátké výstižné věty. To je mi blízké.

mybrave
01.01.2024 3 z 5

Mám z knihy rozporuplné pocity, ale přišla mi uvěřitelná. Sus je dívka, která je odhodlaná, plná nenávisti a jde si za svým cílem. Trochu jsem doufal v jiný konec, ale autor měl jiný záměr.

evca7271
30.12.2023 4 z 5

Odeonky extra nečtu,ale tahle nebyla špatná.

Knižní novinky (4.12. - 17.12.)

04.12.2017

Kniha Dívka jménem Sus v seznamech