Dívka s vůní manga přehled

Dívka s vůní manga
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/369378/bmid_divka-s-vuni-manga-rfi-369378.jpg 4 86 86

Jak vidí svou životní cestu cynický Evropan a jak asijská kněžka lásky? Mohou se vůbec pochopit, když se jejich cesty protnou uprostřed exotických Filipín? A jaká tajemství tvrdošíjně skrývá Rose? On je tak trochu cynik, ona tak trochu šlapka. Jednoho dne se náhodně potkali, původně jako zákazník a jeho exotická prostitutka, ale příběh se poněkud zvrtnul. Co skrývá Rose za svým mlčením na téma minulost a Petr pod maskou sarkastického šovinisty? Ne, nečekejte další pohádku o Popelce nebo Pretty Woman. Tenhle příběh je drsnější a syrovější tak, jako život sám.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dívka s vůní manga. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (29)

dooky
16.07.2024 4 z 5

Jako erotický román bych hodnotila menším počtem hvězdiček. Jako cestovatelský deník to bylo super. Jako kombinace obojího to bylo moc příjemné a zajímavé čtení. Bavilo mě, jak se střídají jednotlivé pohledy a osvětluje se tím střet dvou odlišných mentalit. Syrový pohled na krásy i negativa Filipín.

Nermal
12.06.2024 3 z 5

Nic velkého jsem nečekal, ale nakonec jsem knihu rozečetl, a protože nebyla napsaná špatně, dočetl jsem až do konce. Vlastně cestovatelský deník z Filipín, ozvláštněný jednotícím příběhem Petra a Rose. Častokrát vás přinutí se zamýšlet nad během tohoto světa - že se prostě někomu někam narodíte a tím je předurčen váš další osud.

Rapeh
20.05.2024 4 z 5

Knihu bych určitě neoznacila jako erotickou literaturu ale cestovatelský deník. Velmi hezký popis Filipín. Trocha erotiky se také najde. Přečteno jedním dechem.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dívka s vůní manga v seznamech

v Právě čtených2x