Dívka v pavoučí síti přehled

Dívka v pavoučí síti
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/535808/bmid_divka-v-pavouci-siti-66116c3c8a440.jpg 4 2188 2188

Milénium / Millennium série

Časopis Milénium má nové majitele a jeho kritici tvrdí, že Mikael Blomkvist kvůli syndromu vyhoření uvažuje o změně zaměstnání. Pozdě v noci Blomkvistovi zavolá profesor Frans Balder, přední odborník na výzkum umělé inteligence. Tvrdí, že má důležité informace o americké zpravodajské službě a že byl v kontaktu s výbornou mladou hackerkou, která se podobá někomu, koho Blomkvist dobře zná. Mikael doufá v exkluzivní reportáž, kterou on i Milénium tak zoufale potřebuje. Lisbeth Salanderová má jako obvykle své vlastní plány. Nadešel čas, aby se jejich cesty ještě jednou zkřížily.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: audiokniha , OneHotBook

Det som inte dödar oss, 2015

Interpreti: Martin Stránský

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dívka v pavoučí síti. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (528)

terimila
03.09.2024 3 z 5

Nenadchlo, neurazilo, ale četla jsem to snad 14 dní, což je na thriller slabota. Není to nejhorší, ale ve srovnání s původním Miléniem to neobstojí. Děj utíká jaksi skokově rychle, postavy jsou jaksi plošší a některé se chovají poněkud nelogicky a nedůvěryhodně... a to na chatě je úplnej úlet. A zapojení IT firem a institucí je dost nesrozumitelný.
Pozitiva - zapojení Thanos (nepřekvapuje, zcela pochopitelné) a neuzavřený konec. Mě osobně zaujal a seženu si i další dva díly (ty by podle recenzí mohly být lepší než tento, takže uvidíme). Dalo se to.

elexmil
28.04.2024 3 z 5

Většina komentátorů srovnává knihu s prvními třemi ze série Milenium, tomu se nejde ubránit. V žádném případě mi kvalita psaní D.L. nepřijde stejná, jako S.L., kniha D.L. je taková plošší, nedotažená.

KlariN
18.04.2024 1 z 5

Takřka odpad, jenž jasně dokazuje, že Larssonovi příbuzní, kteří po něm zdědili autorská práva i přesto, že se od něj za jeho života distancovali, jsou banda vyžírků a parazitů. Lagercrantz naprosto nedosahuje kvalit svého předchůdce, a jen nekreativně přebírá jeho trademarky. Vypravěčská úroveň na nule, dočteno s vypjetím posledních sil. Hvězda výhradně za pokusy o humor, cca dva. Nedoporučuji!

Žebříček nejprodávanějších eknih (září)

19.10.2017

V září vyjde 5. díl severské detektivní série Milénium

08.08.2017

50 nejčtenějších knih minulého roku (2016)

17.01.2017

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Žijeme vo svete, kde zdravý človek má všetky dôvody na paranoju.

Ocenění knihy (1)

2015 - Český bestseller (Překladová beletrie pro dospělé)

Kniha Dívka v pavoučí síti v seznamech

v Právě čtených61x
v Přečtených3 452x