Do tohto domu sa vchádzalo širokou bránou. Zobrané poviedky I. 1958 – 1968 přehled

Do tohto domu sa vchádzalo širokou bránou. Zobrané poviedky I. 1958 – 1968
https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/128425/do-tohto-domu-sa-vchadzalo-sirokou-branou-zobrane-poviedky-i-1958-1968-128425.jpg 4 6 6

Prvý diel z trojzväzkového súborného diela poviedok klasika slovenskej literatúry. Rudolf Sloboda je síce známy predovšetkým ako autor románov, ale aj v kratších dielach potvrdzuje svoju povesť autora s osobitým nenapodobiteľným štýlom a témami. Tento zväzok chronologicky nadväzuje na predchádzajúci a prináša kompletný zoznam Slobodových poviedok z rokov 1958 -1968. ... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Do tohto domu sa vchádzalo širokou bránou. Zobrané poviedky I. 1958 – 1968. Přihlašte se a napište ho.

Majto
14.07.2023 3 z 5

Ako to mám u väčšiny kníh poviedok, aj tu sú pre mňa veci rôznej kvality. Väčšinou mi sadli a v podstate aj začínam tušiť (no možno sa mýlim), kto mal asi vplyv na tvorbu napr. Petra Pišťanka či Dušana Dušeka. Skrátka obrazmi života či divnými figúrkami sa to tu len tak hemží.

palka452
02.08.2020 5 z 5

Slovenský pěkné

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Do tohto domu sa vchádzalo širokou bránou. Zobrané poviedky I. 1958 – 1968 v seznamech

v Právě čtených1x