Dobré ráno, veverko! přehled

Dobré ráno, veverko!
https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/477963/bmid_dobre-rano-veverko-XCw-477963.jpg 5 4 4

Příroda umí vyprávět nádherné malé i velké příběhy, které nás dokážou dojmout i překvapit jako opravdová dobrodružství. Tak jako ten o Červenonožkovi, který se právě narodil ve vykotlaném kmeni stromu v lese. Naučí se běhat, skákat, sbírat žaludy, vyhýbat se nebezpečí a milovat. Jedním slovem se naučí žít.

Příroda, zvířata Pro nejmenší
Vydáno: , Ocelot

Buongiorno, Scoiattolo!

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dobré ráno, veverko!. Přihlašte se a napište ho.

kotalovap
07.10.2021 5 z 5

Dobré ráno, veverko! je krásná kniha pro nejmenší. Má příjemný čtvercový formát a moc hezké ilustrace. Nejvíc mě zaujaly vyřezávané stránky, které na fotkách bohužel nejsou vidět. Výřezy jsou chytře promyšleny tak, aby na následující straně vždy navazovaly na kresbu, či jinak dotvářely celkovou kompozici dvoustrany. Někde vrstvením vzniká i náznak trojrozměrného prostoru, což může být pro děti zajímavé i hapticky. Je to série pěti knížek, ale nenavazují na sebe, takže je lze číst nezávisle na sobě. Příběh je vždy roztomile jednoduchý - v každé knížce se jednotlivá zvířátka (veverka, zajíček, žabka, liška a červenka) vydávají poznávat svět a děti se s nimi mohou vždy naučit něco nového.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dobré ráno, veverko! v seznamech