Dobrodružstvá kapitána Vrungeľa přehled

Dobrodružstvá kapitána Vrungeľa
https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/118760/dobrodruzstva-kapitana-vrungela-118760.jpg 4 29 29

V této knize líčí spisovatel osudy hlavního hrdiny Christofera Bonifatjeviče , který se dvěma přáteli podnikl pozoruhodnou cestu kolem světa na dvoumístné plachetnici.

Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Smena

Prikljucenija kapitana Vrungelja, 1958

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dobrodružstvá kapitána Vrungeľa. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (7)

minirock
08.08.2024 2 z 5

V rámci kompletace edice KOD jsem dostal od kamaráda i tuto útlou knížečku. No a protože cesta autobusem z práce trvá cca půl hodiny, věnoval jsem několik půlhodin čtení o dobrodružstvích kapitána Žvanilkina. Nebudu knížku ani hanět ani vyzvihovat, je to prostě vyprávění o plavbě ukecaného kapitána a jeho dvoučlenné posádky kolem světa při níž zažívají neuvěřitelná dobrodružství. Věnováno bezpochyby těm nejmladším čtenářům.

Inutihar
30.07.2024 3 z 5

Jako dítě na prvním stupni ZŠ jsem to četl opakovaně, ale jako dospělý jsem to už nezvládl, humor je příliš pro děti. Ale nevím, jestli by dnes Žvanilkin obstál v konkurenci Poseroutků a jemu podobných.

Meda77
20.01.2022 4 z 5

Velmi povedená humoreska sice pro mladší čtenářství, ale pro vzpomínku neurazí ani v dospělosti. Na ruský homor je Někrasov úplně v pohodě.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dobrodružstvá kapitána Vrungeľa v seznamech