Dobrý ročník přehled

Dobrý ročník
https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/166335/mid_dobry-rocnik.jpg 4 261 261

Max Skinner má už po krk intrik londýnského finančního světa, a tak využije možnosti přestěhovat se do slunné Francie. Cožpak může být něco lepšího než život v Provenci, kde zdědil po svém strýci venkovský dům? Brzy ovšem Max zjistí, že nic není tak, jak si představoval. Krásnou idylu mu totiž překazí nebezpeční podvodníci, kteří pančují víno. A na scéně se nečekaně objeví krásná mladá Američanka Christie, která má na část dědictví také nárok. Jediný, kdo může Maxovi v tuto chvíli pomoci, je londýnský přítel Charlie, velký znalec vína.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dobrý ročník. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (83)

Piškotek11
25.09.2024 5 z 5

Mně se to líbilo. Moc jsem s filmem nesrovnávala, tady to bylo dost jiné. Překvapila mě kriminální zápletka a taky spousta informací o víně, a jak neskutečné sumy se na těch top příčkách točí.
Před některými místními kulinářskými "pochoutkami" popisovanými v knížce bych prchala vysokou rychlostí.

pif69
06.02.2024 5 z 5

Kniha vonící tymiánem ,levandulí a vínem . Pohodové čtení pro deštivé únorové večery .
Naopak film mě velmi zklamal .

jitka7326
26.12.2023 2 z 5

Oddechovka,která mě od poloviny nebavila.Film byl lepší.

Knižní novinky (28. týden)

08.07.2019

Kniha Dobrý ročník v seznamech