DoJÍT k sobě přehled

DoJÍT k sobě
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/509305/bmid_dojit-k-sobe-KDl-509305.jpg 3 7 7

Chůze je tím nejpřirozenějším způsobem pohybu, který zlepšuje zdraví a fyzickou kondici. Chůze pomáhá ke zklidnění, k vyrovnání se s problémy každodenního života, zastavení, vnímání krásy. Kniha přináší široký záběr informací, které souvisí s chůzí, poutními cestami, lesní terapií (Shinrin-Yoku), ale zaměří se i na péči o nohy a chodidla, reflexní terapii, vodoléčbu či otužování prostřednictvím chůze naboso a podobně.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize DoJÍT k sobě. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (3)

Ronny
30.04.2024 5 z 5

Velmi inspirativní kniha pro ty, kteří chtějí zlepšit své zdraví chůzí. Doporučuji!!

Márinka
18.04.2024 1 z 5

Jak může autor v záhlaví své knihy napsat, že neodpovídá za chyby v ní obsažené?

Turlogh
20.11.2023 5 z 5

Moc zajímavá knížečka, která velmi dobře a přehledně vysvětluje pojmy proč, jak, kde a kdy chodit. Obsahuje i známé skutečnosti, ovšem podané zajímavou, čtivou formou a hlavně má v sobě spoustu nápadů, myšlenek, tipů, podnětů a taky odkazů a zde se již dostáváme do oblastí, kterou většina z nás tak dobře a důkladně nezná a paní autorka nám je příjemně, podrobně a hlavně prakticky popíše, tak abychom se v nich dobře a rychle zorientovali. Osobně mě potěšilo, že jsem při čtení pochopil, že kromě mě jsou i další lidé (a zjevně je jich docela dost) kteří se raději projdou a protáhnou své tělo, než by se vozili tři sta metrů autem na návštěvu, do obchodu a tak podobně. A že chodit pro sebe a své zdraví je opravdu moc důležité! Kniha mě nadchla natolik, že jsem napsal paní autorce a poděkoval jí za tuto knížku a vyjádřil ji za ní svoji hlubokou úctu. Což dělám jen naprosto vyjímečně. Děkuji rovněž paní Mandžukové za odezvu obratem. Howgh.

Všechno, co jsme ztratili, Dny rozhodnutí a další knižní novinky (10. týden)

05.03.2023

Kniha DoJÍT k sobě v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech1x