Dokonalé děti přehled

Dokonalé děti
https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/473395/bmid_dokonale-deti-aB4-473395.jpg 3 142 142

Beth veze syna na zápas a dobře ví, že její bývalá nejlepší kamarádka bydlí nedaleko fotbalového hřiště. Avšak neviděla ji celých dvanáct let, tak proč by jezdila kolem a riskovala, že v sobě oživí bolestné vzpomínky? Jenže si nemůže pomoct. Zaparkuje před Flořiným domem a přes silnici pozoruje, jak Flora a její děti vystupují z auta. Až na to, že... Něco je strašně špatně. Flora je pořád stejná, jen vyhlíží starší, jak by se dalo očekávat. Problém je v dětech. Před dvanácti lety bylo Thomasovi a Emily Braidovým pět a tři roky. Dnes vypadají přesně jako tehdy. Jako by jim bylo stejně. Jsou to bezpochyby oni, ale vůbec se nezměnili. Zdá se, že nevyrostly ani o píď a ani o den nezestárly…... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Ikar (ČR)

Haven't They Grown , 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dokonalé děti. Přihlašte se a napište ho.

SilvieSisinka
27.05.2024 4 z 5

Zvláštní kniha, zvláštní zápletka, zvláštně se to četlo.....ale i tak,jsem ráda že jsem knihu přečetla.

lalela
15.05.2024 2 z 5

A zase ten bestseller... Vždycky si říkám, nebudu ty knížky s pečetí číst, nestojí za to, vždycky si je přečtu a jsem stejně zklamaná jako vždycky. Začalo to famozně, tak napínavě, ale je pravdou, že nejjednodušší odpověď je správná odpověď, takže jsem byla po dočtení knihy strašně zklamaná. Myslím, že by se příběh dal napsat trochu trochu víc jinak s jinou zápletkou a zakončit překvapivěji. Takhle to byla nuda.

mario.nette
30.03.2024 2 z 5

Beth a Flora byly nejlepší kamarádky. Jenže něco se stalo a neviděly se celých 12 let.
Jednoho dne Beth uvidí Floru s jejími dětmi. Na tom by nebylo nic divného, kdyby Flořiny děti nevypadaly úplně stejně jako před 12 lety. Nezestárly.

No, říkala jsem si, co to bude? Nějaký scifi, časová smyčka?
No, vůbec. Beth mě štvala, jak byla posedlá. Co se sakra stará o cizí děti? Kdybych já měla řešit podivnosti s cizími dětmi v mém okolí, tak nedělám nic jiného :D

Každopádně já se ztrácela, v půlce knihy jsem nevěděla kdo je kdo.
Jako spíš to je psychothriller řekla bych. Magořina. Lidí zralí na to, je někam zavřít a už nikdy nepustit :D komedie hadr. Přečetla jsem to jen proto, abych zjistila jak to všechno dopadne a ve finále mě štvali všichni, jaký to byli cvoci :D

Novinka bestsellerové autorky New York Times

15.03.2022

Knižní novinky (9. týden)

27.02.2022

Kniha Dokonalé děti v seznamech