Dokonalé dvojče přehled

Dokonalé dvojče
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/540048/bmid_dokonale-dvojce.png 4 58 58

„Vidím ji všude, kam se podívám, její tvář se odráží z každé hladiny, v každém zrcadle a její jméno slyším splývat ze rtů všech, na kterých mi záleží…“ Když Megan objeví v telefonu svého manžela fotografie své sestry, se kterou se nestýká, chce vysvětlení. Leah už má vše, co si kdy Megan přála. Slávu, bohatství, svobodu dělat si, co si zamane. A když Megan stane Leah tváří v tvář, hádka se změní ve vraždu. Jediným způsobem, jak uniknout trestu za zabití své sestry, je stát se jí. Pak však udeří lockdown. Jak může Megan dál žít dva životy? A co se stane, pokud její tajemství zná i někdo jiný? Dokonalé dvojče je skvělý, strhující thriller o identitě a mstě, od kterého se neodtrhnete…... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: ekniha , Vendeta

Her Perfect Twin, 2022

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dokonalé dvojče. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (12)

Lucciella_L
12.09.2024

Docela povedený thriller, kde se tak hezky překlápí dvojčata Megan s Leah, že chvílemi jeden neví, která je která :)

Musím říct, že mě to bavilo, protože to bylo velice dobře napsané a stránky rychle ubíhaly. A covidová vsuvka byla pěkným připomenutím doby, která ochromila životy nás všech.

Megan u manžela objeví polonahou fotku své sestry, což jí rozčilí natolik, že se dopustí vraždy své sestry. Díky tomu, že se jedná o jednovaječná dvojčata, jsou k nerozeznání a to dokáže zamotat hlavu tak dobře, že vlastně zjistíte, že vraždu spáchala Leah. A nebo to byla Megan? Která je která, k sakru?!?! Ty jejich pestíky na kotníku fakt nejsou řešení!

Za mě to bylo takové pohodové čtení, které ale dokázalo dost dobře zamotat hlavu.

attila1
26.08.2024 3 z 5

Ze začátku se mi to moc líbilo. Druhá polovina mě nenadchla. Čekala jsem od knihy víc.

anája
19.08.2024 4 z 5

Zezačátku mi to připadalo takové plitké , ale pak mě kniha bavila.Doporučuji

Mráz, Murtagh a další knižní novinky (17. týden)

21.04.2024

Kniha Dokonalé dvojče v seznamech