Dopad obyčejných zvláštností přehled

Dopad obyčejných zvláštností
https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/421290/dopad-obycejnych-zvlastnostiT77IYK-Nuy-.jpg 5 7 7

V Southberg City leží, skrytý v lesích, Ústav pro zvláštní pacienty, který jeho ředitel Jakob Finnley vydává za obyčejné sanatorium duševně chorých. Tam žije i mladá dívka Simoneta, neohrožená vůdkyně party obdařených, která si nadále nechce nechat líbit ředitelovo kruté zacházení. Kromě svých neobyčejných schopností tedy zmobilizuje i ostatní pacienty, a vydává se na dlouhou cestu, na jejímž konci snad najde vytouženou svobodu.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dopad obyčejných zvláštností. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (5)

meda2007
10.02.2020 4 z 5

Libil se mi namet knihy. Byl velmi originalni. Pribeh byl psan poutave a postavy byly vykresleny moc pekne

Bibina.Kaliva
02.10.2019 5 z 5

Dočteno. Líbilo se mi to. Jako jasně - je tam pár nelogičností v ději, ale to jsem ve fantasy světě ochotná prominout. Ředitel Finnley byl opravdu hnusák se vším všudy, absolutně nesympatický. Autorka má potenciál - určitě si v budoucnu od ní přečtu další knihu.

Borufka_9
30.09.2019 4 z 5

Líbil se mi nápad a příběh. Závěr byl trochu překombinovaný, občasné nelogičnosti, časté opakování slovních spojení a slov. Také mi překážel jazyk psaní ve spojení s vulgarismy; výrazy jako neboť, zda-li a do toho hodně vulgární výraz mi prostě nepasuje. Celkový dojem mám ale opravdu dobrý, jako prvotina je to hodně povedené a myslím, že autorka má velký potenciál. Určitě si od ní zase něco přečtu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dopad obyčejných zvláštností v seznamech

Autorovy knížky

Dominika Veselá