Dotek lásky přehled

Dotek lásky
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/21510/mid_dotek-lasky-tsG-21510.png 3 7 7

Psychologický román o osamělých lidech marně hledajících lásku, přátelství a smysl života. Jeho děj je zasazen do prostředí univerzitního městečka Coventry a odehrává se od dubna do prosince 1986. Hlavním hrdinou je věčný student Robin Grant, který se neúspěšně snaží dokončit doktorandskou práci a touží se stát spisovatelem. Z této deprimující situace ho nevyvede ani návštěva bývalého spolužáka Teda, který si vzal Robinovu studentskou lásku. Bohužel ale oba poznávají, že kromě ní už nemají nic společného. Navíc se Robinovi kvůli zcela nevinné příhodě v parku značně zkomplikuje život a začne se tak ubírat až k tragickému konci. Dotek lásky je čtivý román s velice nevšední stavbou (tvoří ho čtyři kapitoly, z nichž každá je doplněna povídkou ústřední postavy) a jistě zaujme nemalý okruh čtenářů.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Aurora (Praha)

A Touch of Love , 1989

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dotek lásky. Přihlašte se a napište ho.

LordSnape
09.05.2017 2 z 5

Ani nevím, co jsem si od toho sliboval. Text nijak výrazněji ničím nevyčnívá. Je to prostě o pár lidech, kteří se motají v kruhu svých bídných životů a neví, jak z toho ven. Nějaký hlubší vztah jsem si k žádné postavě po čas čtení vůbec nevytvořil. Pořád mi to bylo tak nějak jedno. Jediným plusem téhle knihy je to, že není příliš dlouhá a obsahuje docela zajímavé úvahy o životních cílech bezvýznamných lidí ve formě povídek jedné z postav.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dotek lásky v seznamech

anglická literatura univerzitní román