Doupě latinářů přehled

Doupě latinářů https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/441006/doupe-latinaruzWpS0C-x8F-.jpg 4 84 84

Svazek obsahuje autorovy krátké anekdotické příběhy, v nichž se často uplatňují prvky černého humoru. Wernisch napsal toto neobvyklé panoptikum zřejmě ve chvílích oddechu a povídky nezapřou jeho zálibu v příbězích tohoto typu. Pro čtenáře Wernischových veršů bude knížka upozorněním, že autor bravurně ovládá i jiný žánr než poezii. Texty často gradují svéráznou pointou, která mnohdy svým vyzněním připomíná až hororové motivy.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Doupě latinářů. Přihlašte se a napište ho.

fanous21
29.09.2023 4 z 5

Začátek byl slibný, nápaditý, vtipný... skorem by se dalo říci přepálený, neboť čtenáře poetu navnadil až příliš, avšak co následovalo, slabším bylo, a to víc a víc a konec už zcela nezajímavý... asi jako tyto moje komentáře.

Zlajda95
27.11.2022

Byl to bizár, ale snesitelný. Někde jsem se pousmála, jinde mi jen rozum stál. Dílo nehodnotím *, neboť to zkrátka není můj šálek čaje.

IHT
30.09.2022 4 z 5

Prace s jazykem skvela, textiky vybrousene. Nektere texty naprosto brilantni, jine me neoslovily.

Více než 100 dalších eknih zdarma...

02.12.2019

Kniha Doupě latinářů v seznamech