Dr. House. Sú to fakty alebo fikcia? přehled

Dr. House. Sú to fakty alebo fikcia?
https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/147034/dr-house-su-to-fakty-alebo-fikcia-147034.jpg 3 45 45

Bestseller známeho amerického žurnalistu Andrewa Holtza, ktorý sa na konkrétnych príkladoch zdanlivo neriešiteľných prípadov z úspešného seriálu pokúša ilustrovať rozdiely medzi detektívnou prácou televíznych hrdinov a každodennou drinou skutočných lekárov. Krok za krokom do detailu rozoberá ich cestu od symptómov až ku konečnému riešeniu a svoje závery podkladá výpoveďami reálnych, naslovovzatých odborníkov z medicínskej praxe. Ak ste teda zvedaví, či bola tá-ktorá choroba v seriáli naozaj vymyslená, alebo sa máte začať báť, pozývame vás na exkurziu do sveta doktora Housa.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dr. House. Sú to fakty alebo fikcia?. Přihlašte se a napište ho.

Emik87
23.02.2024 3 z 5

Knížka k mému oblíbenému seriálu. Ale jak to tak bývá, seriál je lepší.

lucka1998
26.10.2020 2 z 5

Kniha která ukazuje rozdíly mezi seriálem a realitou. Od vyšetřování pacienta lékařem, přes nemoci, po vedení nemocnice. Informace jsou zajímavé, ale kniha se mi těžko četla, nebyla napsaná čtivě. I když jsem se na knihu těšila, už se ke knize určitě nevrátím.

Ashi
11.07.2020 3 z 5

Úplně mi nesedl styl psaní, ale kniha popsiuje rozdíly v seriálu oproti realitě. V zásadě všechny nemoci jsou pravda - ale řešení v seriálu se lišilo. každopádně informace zajímavé.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dr. House. Sú to fakty alebo fikcia? v seznamech

v Právě čtených3x