Dračie srdce 2 přehled

Dračie srdce 2
https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/320396/bmid_dracie-srdce-2-VSo-320396.jpg 4 27 27

Dračí srdce (A. Galán) série

Aké tajomstvo v sebe ukrýva tajomná kniha? Kale konečne získal svojho vlastného draka - Mondraga. Splnil ťažkú skúšku a stretol sa so zlým Murdom aj so zabijackymi drakmi starostu Wickenburga. Mondragovi sa podarilo tajne vyniesť zo starostovho hradu záhadnú knihu, ktorá hovorí ľudským hlasom. Na jej stránkach sa objavujú tajuplné odkazy, ktoré našich priateľov posielajú do nebezpečného Hmlistého lesa. Prekonajú s pomocou Mondraga ďalšie prekážky? Kto je tá zahalená postava, z ktorej majú hovoriace stromy strach? A čo sa našim priateľom prihodí na Vlčom kopci? To všetko sa dozviete v ďalšom dobrodružstve nerozlučných kamarátov a ich drakov.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dračie srdce 2. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (5)

JankaV80
19.09.2020 5 z 5

Naprostou souhlasím s hodnocením knihy uživatele Isew. Po přečtení 2. dílu se syn těšil moc na 3. díl ....... tak moc, že jsme ho začali číst hned, jak bylo možné. Opravdu vydařená série :)

Isew
17.08.2018 4 z 5

Druhý díl byl zajímavější než první. Jsem velký fanda knihy Rídel. I Dub Dubiňák si mě získal a vůbec se mi to líbí a těším se na další pokračování. A bude Kat ten, který byl v knize naznačen?

Mon12
25.12.2015 4 z 5

Opět se mi knížka líbila, je čtivá a krásně napsaná. Jediné, co mě mrzí, je děj, který bude trvat několik dílů. Mám totiž přečtený i třetí díl a záchrana lesa je teprve sotva v polovině. Počkám, třeba v šestém díle (nevím, kolik bude dílů) by už mohl děj gradovat. Stojí tedy za přečtení, jen na konec příběhu si musíme delší čas počkat.

Připravované knižní novinky (22. - 26. 6.)

23.06.2015

Kniha Dračie srdce 2 v seznamech