Dramaturgie redaktorova života aneb Veselé i neveselé historky z mediálního zákulisí přehled

nehodnoceno
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/543938/bmid_dramaturgie-redaktorova-zivota-aneb-vesele-i-nevesele-h.png 0 0 0

Autor v knize shromáždil zážitky ze zákulisí práce v médiích a vypráví o setkáních se zajímavými lidmi. Pro starší a seniory je kniha výborná tím, že nám připomene události a osobnosti, které si pamatují z doby mládí. Jan Mervalt je také znalcem a milovníkem dobrého vína. Jeho znalosti a známosti nejen mezi vinaři jsou obdivuhodné.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dramaturgie redaktorova života aneb Veselé i neveselé historky z mediálního zákulisí. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (1)

Lili2
27.09.2024

Pěkná autobiografie - a těch jmen, bože !!!!!!! Některé jsem znala a získala jsem zde mustr na další knihy. Líbilo se mně, jak pohotově to autor nandal na nějakém aktivu Pavlu Kohoutovi .... něco v tom smyslu, že chlap, který si nic nedokáže s ženou vyříkat z očí do očí, ale přes knížky, je špatný chlap, a jestli je pravda alespoň desetina toho, co o něm napsala jeho dcera, tak je i špatný otec... cha, cha, cha. Pan Mervart je velice sečtělý a díky svým profesím v tomto směru má spoustu kamarádů a známých.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dramaturgie redaktorova života aneb Veselé i neveselé historky z mediálního zákulisí v seznamech

Autorovy knížky

Jan Mervart
česká, 1946
2023  %Dramaturgie redaktorova života aneb Veselé i neveselé historky z mediálního zákulisí
Skrýt reklamy