Důvěřuj životu přehled

Důvěřuj životu
https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/257545/bmid_duveruj-zivotu-257545.jpg 4 3 3

Kniha o hledání jistot v nejistém světě. Odkud jsme? Proč žijeme? Kam jdeme? Má život vůbec nejaký smysl? Nebo jsme na světě jen díky pouhé náhodě? Existuje život po životě? Jak lze opravdu správně a šťastně žít? Co je to skutečná láska? Kam spějí dějiny?

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Důvěřuj životu. Přihlašte se a napište ho.

Rose-Mary
10.12.2022 5 z 5

Něco z mého sobotního studia. Stojí za zamyšlení.
Kniha o hledání jistot v nejistém světě. Odpovědi na otázky: „Kdo jsme? Proč žijeme? Kam jdeme? Má život vůbec nějaký smysl? Jsme na světě jen díky pouhé náhodě? Co jeto skutečná láska? Kam spějí dějiny?
Stoprocentně vyčerpávající a definitivní odpovědi nelze nalézt. To však neznamená, abychom se nepřestali snažit.
Konzumní pohled na svět člověku namlouvá, že nejdůležitější je mít spoustu peněz na opatřování si stále nových věcí a vzrušujících zážitků. Až nakonec stáří a smrt člověku odhalí, že se stal obětí podvodu. Existuje nějaká pomoc pro nedokonalost našeho srdce? Ano, existuje.
Muž, který nezklame. Zemřel, abychom žili. Naděje na vzkříšení k věčnému životu byla, a je zakotvena v Ježíšově vzkříšení. Vzkříšený, živý Ježíš je ten muž, kterého potřebuje svět a každý z nás.
Bible nám zjevuje Boha, který nám dal život. To je náš Stvořitel. Nabízí nám tak odpověď na otázku: „Odkud jsme? Co však říká o tom, kam jdeme?“
Vše plyne, ale kam? A tak bychom mohli pokračovat dál a dál…

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Důvěřuj životu v seznamech

Ludvík Švihálek