Dva a půl muže ve člunu přehled

Dva a půl muže ve člunu
https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/153682/bmid_dva-a-pul-muze-ve-clunu-153682.jpg 3 9 9

Jednu z nejpopulárnějších cest popsaných v anglické literatuře podnikli pánové Jerome Klapka Jerome, George, Harris a foxteriér Montmorency už před více než sto lety. Veslovali proti proudu Temže z Kingstonu do Oxfordu a jejich zážitky vtělil roku 1889 Jerome do klasického humoristického dílka "Tři muži ve člunu". Nigel Williams zopakoval tuto pouť počátkem 90.let 20.století s dvěma přáteli, nemluvě o voříškovi jménem Jezevec a napsal o ní veselou knížku, v níž se znovu zračí ten kousek staré Anglie z Jeromeových dob.... celý text

Literatura světová Humor
Vydáno: , Naše vojsko

2 1/2 Men in a Boat, 1993

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dva a půl muže ve člunu. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (5)

Kochy84
25.04.2020 2 z 5

Tahle kniha a já stojíme každý na jiném břehu řeky. Dílo JKJ miluju podobně jako autor, ale jeho neustálé rozbory a poznámky pod čarou mně dost lehký na nervy. Knížce chybí nějaká opravdu silná historka, když už je na historkách založená. A když už se během cesty nic neděje, mohlo se na něco zábavného vzpomínat (namátkou- příhoda se sýry ve Třech mužích taky nebyla součástí cesty, ale jen vyprávěním...).
Za mě zbytečná knížka. Chápu, proč jí autor napsal, rozumím tomu. Ale neměl to dělat.

Witta
10.03.2020 3 z 5

Knize moc neprospěly nekonečné autorovi poznámky, celkově průměr bez výraznějšího momentu.

katerina4946
09.12.2019 3 z 5

Zábavné čtení, dost ze života. Kdo rád kempuje, přespává v přírodě a vyžívá se v dobrodružných aktivních dovolených s přáteli, určitě se dost pobaví. Možná nejvíce mě pobavila situace s kotlíkem, který se ne a ne začít vařit. Postavy k sobě hezky pasují a vytváří příjemnou kombinaci k příběhu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dva a půl muže ve člunu v seznamech

v Právě čtených1x