Volanie večnosti přehled

Volanie večnosti
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/517629/volanie-vecnostiCochiu-ZzX-.jpg 4 13 13

Dva kroky do pekla série

< 3. díl

Kde je tá hranica, kedy sa z priateľa stáva nepriateľ a z nepriateľa priateľ? Čo je pravda a čo iba lož? JEHO návrat je zlomový a dlhoočakávaný, hoci April sa to iba ťažko priznáva. Po rokoch sa konečne dozvedá pravdu, ale zároveň zisťuje, že jej klamali tí najbližší. Lenže, čo ak to nie je všetko? April svojimi nebezpečnými krokmi rozhnevala temnú mocnosť a ak chce za každú cenu zachrániť svojich drahých, musí zabudnúť na minulosť a prijať ponúkanú pomoc. Dokáže ešte veriť tomu, kto sa stal jej osudom?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Volanie večnosti. Přihlašte se a napište ho.

TerkinKnižnySve
07.11.2023 5 z 5

Jednoducho úžasné, 3 časť som zhltla za dva dni , áno rozčuľovali má ty dvaja ľúbime sa nelubime, najviac ma naštvať Gabriel poslednou podmienkou, ale celkovo táto 3 časť za ničím nezaostáva za prvou a druhou časťou bola jednoducho úžasná plná zvratov a ani jedna strana nebola bez toho že by som si vydýchla.
Celkovo celá táto trilógia dva kroky do pekla bola úžasná. Áno anjelská tematika ale tak trochu inak čím sa veľmi líši od anjelské tematiky.
Už sa neviem dočkať ďalší fantasy kníh od autorky.

evineckY
29.05.2022 5 z 5

Musím říct, že paní autorka mi dává pořádně zabrat !
Co jeden díl napínavější a mé slzné kanálky mají co dělat.
A ten konec !!!!
Doporučuji každému, kdo má rád fantasy a anděly :-)

simona7381
22.05.2020

Pfú, musím uznať že tento diel sa autorke podaril. Gramatické chyby, ktoré občas vidím, si odmyslím... (napr hneť :D ) ale o tom, po tom...
Zatiaľ každá jedna knižka, ktorú som doteraz z tejto série prečítala, mi pripomínala iné knhy... avšak táto kniha je (konečne) iná, a nepripomína mi žiadnu inú... Priznávam, že občas som ostala v šoku, zaskočená..aj smutná..aj vydesená...no úplne presne ako hlavná autorka... a ten koniec? och... som veľmi zvedavá na štvrtý diel ...a na to ako to autorka ukončí, aj keď musím priznať, že som neodolala a trošku prelistovala očami, čo ma čaká :D

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Volanie večnosti v seznamech