Dvakrát sedm pohádek přehled

Dvakrát sedm pohádek
https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/168814/bmid_dvakrat-sedm-pohadek-lk7-168814.jpg 5 419 419

Známé pohádky přebásnil nádherným jazykem František Hrubín a vznikla půvabná knížka pro nejmenší děti. V hravých a dobře zapamatovatelných verších se děti skamarádí s Červenou karkulkou, Budulínkem, Otesánkem, Palečkem i Smolíčkem, ochutnají Perníkovou chaloupku, Dědečkův koblížek i Velikou řepu, proběhnou se s kuřátkem v obilí a se zvířátky v začarovaném lese. Půvabná a nestárnoucí knížka, po níž je stále sháňka, je vhodná k předčítání i pro první samostatné čtení.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dvakrát sedm pohádek. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (86)

ArwenAragorn
10.09.2024 5 z 5

81%

Krásná knížka s veršovanými pohádkami a nádhernými Trnkovými ilustracemi.
Často mi z ní četli rodiče, pak už jsem si ji pročítala sama, i když jsem ji stejně znala nazpaměť.

Jessica007
10.09.2024 5 z 5

Tuto krásnou knížku mi koupila maminka, když jsem byla hodně malá - 2. vydání, tehdy aktuální. Knížku mi maminka předčítala, nebo i babička, moc se mi líbila. Knížku jsem pak ještě předčítala já svojí dceři - a i to už je docela dávno. Moc pěkná knížka.

Zemlja
19.07.2024

Veršované pohádky, které jsou i ve Špalíčku. Jsou krásné, stejně tak i křehké Trnkovy ilustrace.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dvakrát sedm pohádek v seznamech

v dalších seznamech11x