Dvanáct bran na cestě k osobnímu růstu přehled

Dvanáct bran na cestě k osobnímu růstu
https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/10775/dvanact-bran-na-ceste-k-osobnimu-rustu-10775.jpg 4 31 31

Cesta osobního růstu vede vzhůru, je výzvou k lidskému počínání a míří k vrcholkům našich možností. Cestou je třeba projít dvanácti branami- za každou z nich je něco, co nás obohatí. Náš osobní růst se odehrává na půdě běžného, všedného života. Vydejme se na cestu- nastal ten pravý čas. Je dobré mít cíl své cesty, ale je to sama cesta, která ovlivňuje cíl. Nido není na tomto světě sám se svými problémy. Podporu dostáváme odevšad, a někdy nestačíme ani děkovat. Ve vašem nitru dříme nespoutaná síla ovládající vaši vůli, duši i srdce.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dvanáct bran na cestě k osobnímu růstu. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (3)

Berouš
14.09.2017

Spíš dotaz...zda někdo může poradit,jestli je nějaký velký rozdíl v textu prvního a druhého vydání této knihy. Děkuji :-)

marukm
04.05.2016 4 z 5

Inspirativní kniha plná námětů k zamyšlení. Nejsem si jistá, jestli je vhodná pro úplného "začátečníka", ale i toho může minimálně slušně nakopnout.:-)

Kirin
25.01.2012 5 z 5

Poznal jsem co to je osobní růst a od té doby jen rostu a rostu. Nechci si ani představit, kde bych zůstal bez této knihy.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dvanáct bran na cestě k osobnímu růstu v seznamech

v dalších seznamech2x