Dvě dámy v tísni přehled

Dvě dámy v tísni https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/5075/dve-damy-v-tisni-5075.jpg 3 153 153

Autobiografickou knihu Zdeny Frýbové prostupuje nálada humorně bezstarostného putování Švýcarskem a Francií: komické příhody, zajímavá setkání, konfrontace reality s tím, co se popisuje v průvodcích. Dvě dámy v tísni jsou přítelkyně, které se společně vydaly autem na dovolenou. Ke konfliktům mezi nimi dochází v četných stresových situacích, vyplývajících ze skutečnosti, že obě postrádají smysl pro orientaci a mapa je jejich nepřítelem. V autentické vyprávění o vlastních cestách autorka vylíčila nejen krásné zážitky a zábavná dobrodružství, ale též nepříjemné zkušenosti, které ukazují i odvrácenou tvář dnešního světa.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dvě dámy v tísni. Přihlašte se a napište ho.

Psímáma
15.03.2024 5 z 5

Je mi líto, že má kniha tak slabé hodnocení, tak hodnotím ještě před dočtením. Čtu a čekám, kdy se kvalita začne snižovat. Také uvažuju, jestli nejsem divná, když se mi kniha tak líbí. Momentálně to vypadá na doživotní zákaz od Dopravních podniků jezdit jejich dopravními prostředky - a že nevíte proč ;-) ÚPRAVA PO DOČTENÍ: Dvě dámy v tísni se mi líbily dokonce ještě víc než Robin a svá úvodní slova můžu potvrdit :-)

vojteska70
17.02.2024 1 z 5

Tohle mi přišlo slabounké a k nedotčení

Nofar197
22.03.2023 odpad!

tootsie : Autorka se měla politice vyhnout ve všech svých knížkách. Nevím, co ji to popadlo cpát toto téma do své porevoluční tvorby. Jinak tuto knihu jsem fakt nedala.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dvě dámy v tísni v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech2x