Dvestošesťdesiatdeväť dní dažďa přehled

Dvestošesťdesiatdeväť dní dažďa
https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/398330/bmid_dvestosestdesiatdevat-dni-dazda-RxC-398330.jpg 4 3 3

Dvestošesťdesiatdeväť dní je krásne a trochu smutné rozprávanie o priateľstve. O tom, aké to je, keď sa najlepší priateľ odsťahuje, o všetkom, čo spolu prežili, o chýbaní, žiali a daždi. O množstve dažďa. A o novej nádeji Citlivý a prepracovaný príbeh Roalda Kaldestada krásne dopĺňajú atmosférické ilustrácie Bjorna Runeho Lieho, ktorý je u nás známy už knižkou Na horách v Závejove. Za svoje ilustrácie získal viaceré ocenenia a je oceňovaný jeho vkusný výber farieb, prepracované detaily a nezvyčajné uhly pohľadu, čo všetko dodáva detskej obrázkovej knižke kvality, ktoré ju robia príťažlivou aj pre dospelého.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dvestošesťdesiatdeväť dní dažďa. Přihlašte se a napište ho.

wiix
02.01.2019 4 z 5

Kniha možno neniesla veľké posolstvo, ale môže dieťaťu (i dospelákovi) pomôcť prekonať stratu priateľa a samotu.
"Jarné spŕšky, mrholenie, popŕchanie, letné prehánky, opar, lejak, jesenný dážď. Ona vždy dokázala, aby aspoň v jeho vnútri vylo slnko."

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dvestošesťdesiatdeväť dní dažďa v seznamech

Autorovy knížky

2018  80%Dvestošesťdesiatdeväť dní dažďa