Jako Romeo a Julie přehled

Jako Romeo a Julie
https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/312102/jako-romeo-a-julie-42K-312102.jpg 4 4 4

Dynastie Baroneových série

< 12. díl

Od první noci, kterou strávila se Stevenem, Maria ví, že její srdce už nikdy nebude patřit jinému. Chce Stevena jako manžela, milence a otce svých dětí. Může se do něj však zamilovat, když on je Conti a ona Baroneová? Jejich lásce brání staré nepřátelství mezi rodinami a kletba, která se nad nimi vznáší už po sedmdesát let… Steven nesnese pomyšlení, že by mohl o Mariu přijít, nedovolí, aby před ním stále utíkala. Když ji dostihne v zasněžených montanských horách, stále vidí v jejích očích žár a touhu. A podle zakulaceného bříška pozná, že Maria pod srdcem nosí jeho dítě! Teď už ho nic nezastaví, aby je oba - svou ženu i dítě - přivedl zpátky do Bostonu.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

Passionately Ever After

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jako Romeo a Julie. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (1)

Mesačnica
22.08.2024 3 z 5

(SPOILER) Asi tri kapitoly na začiatku sú venované dohadovaniu Marie a Stevena. Už to začínalo byť únavné, chvalabohu sa to potom rozbehlo. Celkom pekné vyvrcholenie celej série, no Maria zbytočne na konci riskovala. Aj keď bol Derrick darebák, prišlo mi ho ľúto. Pekné, že vybrali ako krstnú Stevenovu pratetu, aspoň sa tak zmierili obidve rodiny.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jako Romeo a Julie v seznamech

v dalších seznamech1x