Edukačně-hodnotící profil dítěte s poruchou autistického spektra přehled

Edukačně-hodnotící profil dítěte s poruchou autistického spektra
https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248683/bmid_edukacne-hodnotici-profil-ditete-s--7fT-248683.jpg 4 1 1

Cílem metodického materiálu Edukačně hodnotící profil dítěte s PAS pro 0-7 let je poskytnout speciálním pedagogům v terénu podklady pro hodnocení vývojové úrovně dětí a žáků s PAS a sestavování funkčních edukačních plánů. Profil ukazuje možnosti speciálně - pedagogické intervence a je pomocníkem při dalším rozvoji dítěte. Důležitým prvkem EHP je stanovení vývojových úrovní v jednotlivých oblastech. Tento materiál je zpracován pro české podmínky (tedy vychází z českého školského systému) a přitom přijímá pozitivní stránky zahraničních materiálů. Součástí EHP je elektronický vyhodnocovač. Zadáním jednotlivých položek získá pedagog vývojový graf, který zpřehlední celkovou vývojovou úroveň dítěte.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Edukačně-hodnotící profil dítěte s poruchou autistického spektra. Přihlašte se a napište ho.

Zatím zde není žádný komentář.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Edukačně-hodnotící profil dítěte s poruchou autistického spektra v seznamech

v dalších seznamech2x

Autoři knihy