Ekonomika v pohybu: nadnárodní společnosti, daňové ráje a přelétavé bohatství přehled

Ekonomika v pohybu: nadnárodní společnosti, daňové ráje a přelétavé bohatství
https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/335251/bmid_ekonomika-v-pohybu-nadnarodni-spole-v3x-335251.jpg 5 1 1

Publikace Ekonomika v pohybu je studií, která vznikla v rámci tříletého evropského projektu, na kterém se podílí šest neziskových organizací ze šesti různých evropských zemí. Autoři se zabývají statistickými údaji a grafy jež poodhalují oponu daňových rájů, světa skrytých vlastníků, virtuálních převodů, na první pohled nelogických a navýhodných obchodů a především obrovských peněz.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ekonomika v pohybu: nadnárodní společnosti, daňové ráje a přelétavé bohatství. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (1)

Mixy
27.02.2017 5 z 5

Jedná z mála publikací o daňových rájích, které vyšly v českém jazyce. Zabývá se všemi možnými perspektivami, jež se týkají daňových rájů. Pro mě měla publikace veliký přínost během bližšího poznávání daňových rájů. Pomohla mi osvětlit mnoho nejasností a některá fakta mě výrazně překvapila. Do doby než jsem ji přečetla jsem žila ve spokojeném nevědomí. Jediná škoda je, že údaje už jsou celkem zastaralé vzhledem ke stáří publikace.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ekonomika v pohybu: nadnárodní společnosti, daňové ráje a přelétavé bohatství v seznamech