Elektroakustické hudební nástroje – Analogové a analogově digitální syntetizéry přehled

nehodnoceno
Elektroakustické hudební nástroje – Analogové a analogově digitální syntetizéry
https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/252054/bmid_elektroakusticke-hudebni-nastroje-a-3qV-252054.png 0 0 0

2. díl učebnice českého skladatele Daniela Forró se zaměřuje na systematiku elektroakustických hudebních nástrojů, popisuje metody elektronického generování zvuku pomocí elektřiny, seznamuje s historií elektroakustické hudby, s typy, obvody a funkcemi analogového syntetizéru, představuje popis práce se syntetizéry, řeší otázky komunikace člověk - stroj a věnuje se zápisu a převádění programů a notaci syntetizéru. Závěr tvoří slovníček termínů a zkratek pro A a A/D syntetizéry a seznam vybrané literatury, periodik a zvukových nahrávek.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Elektroakustické hudební nástroje – Analogové a analogově digitální syntetizéry. Přihlašte se a napište ho.

Zatím zde není žádný komentář.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Elektroakustické hudební nástroje – Analogové a analogově digitální syntetizéry v seznamech

hudba hudební nástroje zvuková technika

Daniel Forró
česká, 1958
1996  0%Domácí nahrávací studio
1994  0%Počítače a hudba
1997  0%Svět MIDI
2001  0%Elektroakustické hudební nástroje – Analogové a analogově digitální syntetizéry
1993  0%MIDI: Komunikace v hudbě