Erotické mýty a legendy přehled

Erotické mýty a legendy
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/51701/bmid_eroticke-myty-a-legendy-b54-51701.jpg 2 6 6

Erotické legendy se udržely po tisíce let jako příběhy obestřené mnoha skrývanými tajemstvími. A snad i proto dodnes přitahují čtenáře romantikou, čistotou náznakem dráždivého kouzla. Nahlédněte v této pestré sbírce do starověkého světa, do jeho pohádek nebo i pikantních pravd a polopravd. Začít můžete od úchvatného sexuálního probuzení Inanny, hořkosladké vášně Krišny a Rádhy, odplaty nevěrné Hery záletnému Diovi... Poznáte lásku božskou, svatou, vášnivou, zakázanou, věrnou i směšnou, krutou i sladkou.... celý text

Literatura světová Mytologie Erotika
Vydáno: , Alpress

Erotic myths and legends , 2002

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Erotické mýty a legendy. Přihlašte se a napište ho.

Šárkaxx
12.01.2022 1 z 5

Ten moderní styl vyprávění v dialozích mi ke starořeckým a egyptským bájím nesedl, příběhy pak vyzněly lacině. Občas jsem měla i pocit, že autorka tu "erotickou část" zveličila, aby se to vůbec do knihy hodilo. Některé originály, ze kterých byly příběhy převzaté, bych si ale klidně přečetla.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Erotické mýty a legendy v seznamech

mýty a legendy

Autorovy knížky