Etapové hry přehled

Etapové hry
https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/231338/bmid_etapove-hry-231338.jpg 5 18 18

Z dlouhodobých her J. Foglara tu najdeme Zlaté údolí, Výpravu na Yucatán, Stavbu Kanadské pacifické železnice, Znovu do říše Montezumovy a Legendu Dobrodružství na Riu Maraňon. Následují hry Tajgou, Cirkus Humberto, Výstup na Mont Blanc a Putování tajemným kontinentem M. Zapletala, desítku uzavírá Hobit J. Choura. Některé scénáře jsou pouze rámcové a předpokládájí vlastní tvůrčí přístup, jiné (např. Putování tajemným kontinentem) jsou velmi precizně rozpracovány, vč. soupisu literatury.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Etapové hry. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (2)

Yarwen
30.08.2024 4 z 5

Mám v oblibě skautské dlouhodobé hry, kdy hráči začínají s pílí shromažďovat zdroje, aby na táboře zažili vyvrcholení krásného příběhu. Tato kniha nabízí několik her z pera Miloše Zapletala a dalších a nabízí inspiraci pro oddílové vedoucí, kterak pro děti vytvořit něco, co zůstane v jejich paměti navždy. Nemohu než přidat čtvrtou hvězdu - skvostná kniha.

Turlogh
05.09.2021 5 z 5

A máme tu další zajímavou knihu z edice Skautské prameny. Tentokráte, jak již z názvu vyplývá, jde o tzv. etapové (tedy dlouhodobé) hry. A to od autorů nad jiné povolaných.
V první řadě od Jestřába a Zeta, doplněno J. Chourou a hrou na motivy Tolkiena Hobit.
Všechny dlouhodobé hry jsou v knize podrobně rozepsány, takže není nic jednoduššího, než otevřít tuto knížku, vybrat si některou z nabízených her, připravit si ji a začít v oddíle, družině či klubu hrát. Takže přátelé, do toho! Hra volá! Howgh

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Etapové hry v seznamech

skauting